Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Forelvissen was weer een groot succes!

terug naar overzicht

Maandag, 7 september 2020

Lees hier verder!

Ook dit jaar is H.S.V. de Gaard Born gaan forelvissen op de vijvers van Heioord. Na afgelopen jaren goed te hebben gevangen was het ook dit jaar weer een groot succes! Met een mooie opkomst van leden is er een gezellig middag van gemaakt waarbij de vangsten van afgelopen jaren ruim zijn overtroffen! 

Maar liefst 114 van de 100 uitgezette forellen zijn terug gevangen, een record voor de vereniging tot nu toe! Het weer was ook zeer gunstig gestemd en iedereen heeft forel gevangen, na afloop zijn de forellen verdeeld onder de deelnemers en hopelijk heeft iedereen kunnen genieten van zijn zelf gevangen visje!