Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Succesvolle vismiddag in Echt!

terug naar overzicht

Zaterdag, 2 juni 2018

Lees hier verder...

Na een tegenvallende Nationale Hengelsportdag waar helaas geen vissen zijn gevangen, zijn een aantal jeugdleden van H.S.V. Sint Jan Echt en H.S.V. De Gaard Born naar het viswater in Echt afgereisd om hier revanche te nemen. Vol goede moed en energie werd het water in Echt twee uur lang bevist, en de resultaten mogen er zijn. Het hoogste aantal lag ver boven de 100 vissen en iedere deelnemer heeft minimaal meer dan 10 vissen gevangen! 

Op 9 juni aanstaande en 16 juni zijn er nog twee vismiddagen, 9 juni is vissen voor de jeugdviscursus (en oefenen voor het clubkampioenschap natuurlijk!!) en 16 juni is het clubkampioenschap van H.S.V. de Gaard waar mooie medailles te winnen zijn!

Bekijk de foto's van Nationale Hengelsportdag en het vissen op 02-06 in het fotoalbum!